Su Arıtma Sistemleri

Alensi Alternatif Enerji Sistemleri

Su, insanların yaşamlarını sürdürebilmeleri için ihtiyaç duydukları en temel ihtiyaçlardan biridir. Su arıtma sistemleri ise içim veya gündelik kullanım için suyun kullanılabilir hale getirilmesini sağlamaktadır. Su, küresel ısınmanın kendini tüm dünyada yıkıcı biçimde göstermesiyle birlikte kritik düzeylerde olan bir tüketim maddesidir. Suyun bilinçsiz kullanılması ve artan nüfusun kullanılabilir rezervi gün geçtikçe tehlikeye atmasına karşı alternatif olarak geliştirilen su arıtma sistemlerinin kullanımı gün geçtikçe artmaktadır.

Kişisel veya ortak konutlarda, endüstriyel atölyelerde, fabrikalarda ya da iş yerlerinde su hem üretim hem de tüketim amacıyla kullanılmaktadır. Buradan hareketle tüm yaşam alanlarına taşınan şebeke suyunun içilebilir ve kullanılabilir hale gelmesi için geliştirilen özel filtreleme yöntemleri ve cihazları, su arıtma sistemleri olarak ifade edilmektedir.

Sağlıklı bir insan vücudunun günlük, haftalık ve aylık olmak üzere belirli bir magnezyum, potasyum ve kalsiyum ihtiyacı bulunmaktadır. Dışsal etmenlerden arındırılarak içilebilir hale getirilen içme suyu, vücudun ihtiyacı olan bu elementleri sağlamaktadır. Bu elementlerin vücut tarafından emiliminin layıkıyla sağlanması için içme suyunun bir takım standartları vardır (pH ya da içerdiği mineral miktarı vb.). Arıtma sistemleri, şebeke suyunu zengin mineral içeren içme suyu haline getiren filtreleme cihazları olarak görev yapmaktadır.

Su arıtma sistemleri filtreleme usulü çalışan mekanik bir cihazdır. Filtreler gelişen teknoloji ve bilimsel veriler ışığında kendi içinde çeşitlere ayrılmaktadır ve her filtreleme türünün kendine özgü faydaları ve avantajları vardır. Bunlar;

  • Mineral Filtre: İçme suyunun antioksidan özelliğe sahip olmasını sağlayan bu filtreleme sistemi, cildin yenilenmesi için gereken mineralleri asgari düzeyde sağlayarak yüksek verimde işlev görür.
  • Detox Filtre: Metobolizma hızının bünyeden bünyeye değiştiği bilimsel bir gerçektir. Detox filtre sistemi, vücutta biriken toksiklerin atılmasında ve vücuttaki düşük enerjiyi metabolizmayı dengeleyerek yükselten bir sistem üzerine kuruludur.
  • Alkalin Filtre: Organik bir çözeltinin bazlık ya da asidik derecesini ifade eden pH (Power of Hydrogen) dengesini yükselterek kemik erimesi ya da diş çürümesini önleyen mineralleri sağlayan  bu filtreleme yöntemi, günümüzde kullanımı en yaygın filtre türüdür.

şeklinde ifade edilebilmektedir. Alensi Alternatif Enerji Sistemleri, su arıtma sistemleri ve cihazları alanlarında %100 müşteri memnuniyeti ile çalışan sektörel çözümler üretmektedir.

Hemen Teklif Al…

formu doldurun ve hemen iletişime geçelim size özel çözümler sunalım…

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Nasıl Çalışıyoruz!

Alensi Alternatif Enerji Sistemleri

1
2
3
4
5
6
7
2


ZİYARET EDELİM

3


İHTİYACI BELİRLEYELİM

4


PROJE OLUŞTURALIM

5


ANLAŞMA

6


UYGULAMA

7


PROJE TESLİM

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Mithatpaşa Cad. No:511/1 Güzelbahçe / İZMİR
  • +90 232 239 49 29
  • +90 530 225 13 46
  • alensi@alensi.com.tr

Tüm Hakları Saklıdır © ALENSİ Alternatif Enerji Sistemleri | Localveri Kurumsal Web Tasarım