Alternatif Enerji Sistemleri

Alensi Alternatif Enerji Sistemleri

Teknolojik gelişmeler ve dijital dönüşüm her ne kadar toplum refahını ve konforunu artırmaya yönelik önemli girişimler olsa da, kişi başına düşen karbon salınım oranı ve kullanılabilir su rezervinin azalması gibi sorunlar uluslararası alanda öncelikli olarak ele alınan konulardır. Gelecek nesillerin güvenli ve huzurlu bir ortamda yaşayabilmesi, günümüz toplumlarının doğa ile olan ilişkilenmesine verdiği öneme bağlıdır.

Doğada bedava ve bolca bulunan alternatif enerji kaynaklarını hepimiz aşinayız. Güneş, su, rüzgar veya hidroelektrik enerji kaynaklarının kullanılarak elektrik enerjisine dönüştürülmesiyle ısıtma, soğutma ya da havalandırma gibi birçok ihtiyaç giderilebilmektedir. Gelişen teknoloji ve bilimsel veriler, doğada oldukça düşük seviyelerde bulunan bu enerji türlerinin faydalı ve yeterli ölçülerde enerjiye dönüştürülerek kullanılmasına olanak sağlayan yegane çözümlerdir.

Greenpeace ve benzeri bağımsız çevre oluşumlarının yayınladıkları raporlara göre fosil yakıt kullanımına karşı alternatif enerji kaynaklarına yönelmek birincil gündemimiz olmalıdır. Bugün dünyada ihtiyaç duyulan enerjinin %80’i halen fosil yakıt ve türevleri aracılığıyla sağlanmakta olup, Ozon tabakasını aşındıran ve doğadaki yaşam formlarını tehdit eden maddelerin büyük çoğunluğunda fosil yakıt etkisi sürmektedir.

Başta Güneş olmak üzere diğer tüm alternatif enerji kaynakları işlemeye ve dönüştürülmeye elverişli, yüksek potansiyel ve hacimde var olan temiz kaynaklardır. Gelişen teknolojiyle birlikte bu temiz kaynaklar, oldukça kolay ve pratik kullanımda olan cihaz ve kompakt yapılar ile kullanılabilir hale getirilmektedir. Alensi Alternatif Enerji Sistemleri mevcut ekosistemi ve gelecek nesilleri güvence altına alan ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri alanlarında profesyonel hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Al…

formu doldurun ve hemen iletişime geçelim size özel çözümler sunalım…

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Nasıl Çalışıyoruz!

Alensi Alternatif Enerji Sistemleri

1
2
3
4
5
6
7
2


ZİYARET EDELİM

3


İHTİYACI BELİRLEYELİM

4


PROJE OLUŞTURALIM

5


ANLAŞMA

6


UYGULAMA

7


PROJE TESLİM

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Mithatpaşa Cad. No:511/1 Güzelbahçe / İZMİR
  • +90 232 239 49 29
  • +90 530 225 13 46
  • alensi@alensi.com.tr

Tüm Hakları Saklıdır © ALENSİ Alternatif Enerji Sistemleri | Localveri Kurumsal Web Tasarım