Yerden Isıtma Sistemleri

Alensi Alternatif Enerji Sistemleri

Yerden ısıtma sistemleri kullanıcılarına enerji tasarrufu ve kullanım avantajı sağlayan klimatizasyon sistemlerine dahil hizmetlerden yalnızca biridir. Tadilat sırasında veya inşaat halindeyken ev için yapının modern ve şık yapısını bozmayacak şekilde oluşturulan beton altı ısıtma sistemi, Alensi Alternatif Enerji Sistemleri tarafından profesyonel ekip ve ekipmanlar aracılığıyla temin edilmektedir.

Isıtma, soğutma ve havalandırma teknolojileri ve sistemlerinde önder Rehau ve Frankische markalarının inovatif ve çözüm odaklı ürünleriyle yerden ısıtma sistemi beton altına döşenen borular vasıtasıyla dağılımlı biçimde ısıtma sağlayan son dönemin en popüler teknolojilerinden biridir. Yerden ısıtma borusu seçimi enerji verimliliği ve tasarrufu sağlamada etkin bir işlev sağlanması için en önemli ana elemanlarındandır.

Kullanılan malzemelerle yüksek ısı yalıtımı sağlayan ve yüksek basınç değerlerine karşın stabil değerlerde çevre dostu çözümler sunan yerden ısıtma sistemi, ısıtma borularının nizami ve verimli şekilde döşenerek ısının borular arasında efektif biçimde dolaşımını sağlayan çeşitli yan aparatlar ve materyaller ile mekanda alan kazanımı sağlar.

Yerden ısıtma sistemleri tıpkı ısı yalıtım ve mantolama hizmetlerinde olduğu gibi yıllar içinde maliyet ve performans açısından kullanıcı dostu olmaya devam etmektedir. Alensi Alternatif Enerji Sistemleri ısıtma, soğutma ve havalandırma teknolojilerini doğayla uyumlu ve yüksek tasarruf sağlayan çözümler ile 1999 yılından bugüne hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Al…

formu doldurun ve hemen iletişime geçelim size özel çözümler sunalım…

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Nasıl Çalışıyoruz!

Alensi Alternatif Enerji Sistemleri

1
2
3
4
5
6
7
2


ZİYARET EDELİM

3


İHTİYACI BELİRLEYELİM

4


PROJE OLUŞTURALIM

5


ANLAŞMA

6


UYGULAMA

7


PROJE TESLİM

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Mithatpaşa Cad. No:511/1 Güzelbahçe / İZMİR
  • +90 232 239 49 29
  • +90 530 225 13 46
  • alensi@alensi.com.tr

Tüm Hakları Saklıdır © ALENSİ Alternatif Enerji Sistemleri | Localveri Kurumsal Web Tasarım