Klima Sistemleri

Alensi Alternatif Enerji Sistemleri

Kullanım alanı ve avantajları itibariyle kullanıcılarına ısıtma, soğutma, havalandırma, nem miktarını dengeleme ya da diğer hava sirkülasyon olaylarını gerçekleştirmede tercih edilen klimalar, insanların konfor alanlarını yaratmalarında en etkili teknolojik cihaz sistemlerini ifade eder.

Klimalar apartman daireleri, oteller, villalar, AVM’ler, restoranlar ve endüstriyel atölyeler olmak üzere çok geniş bir yelpazede kullanım alanına sahiptir. Yalnızca ısıtma ve soğutma işlevlerini gören klimalar olduğu gibi tip ve model olarak daha niş ihtiyaçlara hitap eden türleri de bulunmaktadır. Mekan içi ve mekan dışı olmak üzere yine kendi arasında üniteli veya ünitesiz olmak üzere değişkenlik göstermektedir.

Klimalar, kullanılacakları mekanın fiziksel özelliklerine, iklim koşullarına ve kullanım ihtiyaçlarına göre üretilir, konumlandırılır ve çalıştırılır. Yüksek enerji verimliliği ve tasarruf sağlama avantajından faydalanmak için iklimlendirme (klimatizasyon) elemanlarını tanıyan ve alanında uzman kişilerden destek almak büyük önem arz eder. Alensi Alternatif Enerji Sistemleri ısıtma, soğutma ve havalandırma teknolojilerini doğayla uyumlu ve yüksek tasarruf sağlayan çözümler ile 1999 yılından bugüne hizmet vermektedir.

Klimaların insan hayatında yüksek konfor ve refahı hedefleyen bir prensipte çalıştığı gerçeğinden hareketle, enerji tasarrufu ve yüksek verimde çalışabilmelerinin ön koşulu, kurulumun gerçekleştirileceği mekana en uygun klima tipinin ve lokasyonun belirlenmesidir. Beklenen verimde çalışmayan klimalara yönelik eleştirilerin genelini, yanlış klima tercihleri oluşturur.

Hemen Teklif Al…

formu doldurun ve hemen iletişime geçelim size özel çözümler sunalım…

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Nasıl Çalışıyoruz!

Alensi Alternatif Enerji Sistemleri

1
2
3
4
5
6
7
2


ZİYARET EDELİM

3


İHTİYACI BELİRLEYELİM

4


PROJE OLUŞTURALIM

5


ANLAŞMA

6


UYGULAMA

7


PROJE TESLİM

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Mithatpaşa Cad. No:511/1 Güzelbahçe / İZMİR
  • +90 232 239 49 29
  • +90 530 225 13 46
  • alensi@alensi.com.tr

Tüm Hakları Saklıdır © ALENSİ Alternatif Enerji Sistemleri | Localveri Kurumsal Web Tasarım