Havuz Isıtma Sistemleri

Alensi Alternatif Enerji Sistemleri

Havuzlar insanların sosyalleşme, spor yapma ve vücut sağlıklarını artırmaya yönelik tercih ettikleri yüzme merkezleridir. Yaz aylarının vazgeçilmezi olan açık havuz sistemleri ile kış aylarında da yüzme ihtiyacını gidermeye olanak sağlayan kapalı havuz sistemleri, havuz içine yerleştirilen özel bir ısıtma sistemine sahiptir.

Geleneksel havuz ısıtma sistemleri odun, kömür ya da doğalgaz gibi fosil yakıtlar aracılığıyla ısıtma sağlasa da günümüzde ısı pompası ya da güneş pili gibi temiz ve çevreye duyarlı enerji sistemleriyle yüzme keyfi ve insan konforunu artıracak biçimde çözümler üretilebilmektedir.

Villa veya diğer müstakil ev türlerinde olmasa da belediye ya da site havuzları ortak kullanım alanı oldukları için havuz içi hijyeni sağlamak en temel koşuldur. Havuz ısıtma sistemleri havuzda oluşabilecek bakteri üremesi ve diğer zararlı etmenler de göz önünde bulundurularak montajı yapılan ve işletilen sistemlerdir.

Günümüzde havuzların ısıtılmasında ağırlıklı olarak ısı pompaları kullanılmaktadır. Isı pompaları ortamda bolca ve bedava bulunan düşük enerjideki havayı yüksek verimliliğe dönüştürerek kullanıma sunan alternatif bir enerji sistemidir. Havuzun ısınması için gereken enerjinin %75’i havadaki ısıdan, %25’i ise elektrik enerjisinden temin edilmektedir.

Havuzda ısıtma sistemi kurmak bir takım temel kritere ve prosedüre bağlı gelişmektedir. Yüzme havuzunun büyüklüğü ve derinliği, havuzun kullanım süresi ya da mekan-iklim koşulları bu kriterlerden arasındadır. Zaman ve mekan faktörleri göz önünde bulundurularak ihtiyaca yönelik en ekonomik ve uygun çözümleri sunan Alensi Alternatif Enerji Sistemleri satış, kurulum ve satış sonrası teknik desteğiyle %100 müşteri memnuniyetini tesis etmektedir.

Hemen Teklif Al…

formu doldurun ve hemen iletişime geçelim size özel çözümler sunalım…

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Nasıl Çalışıyoruz!

Alensi Alternatif Enerji Sistemleri

1
2
3
4
5
6
7
2


ZİYARET EDELİM

3


İHTİYACI BELİRLEYELİM

4


PROJE OLUŞTURALIM

5


ANLAŞMA

6


UYGULAMA

7


PROJE TESLİM

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Mithatpaşa Cad. No:511/1 Güzelbahçe / İZMİR
  • +90 232 239 49 29
  • +90 530 225 13 46
  • alensi@alensi.com.tr

Tüm Hakları Saklıdır © ALENSİ Alternatif Enerji Sistemleri | Localveri Kurumsal Web Tasarım