Merkezi Süpürge Sistemleri

Alensi Alternatif Enerji Sistemleri

Merkezi süpürge sistemleri son zamanlarda konut, iş yerleri ve ofisler, hastaneler ya da otellerde kullanımı artan son derece faydalı bir temizlik sistemidir. Yapı içinde belirli bir lokasyonda sabitlenen, merkezi süpürge ünitesine bağlı olan ve yapı içindeki odalara ya da bölümlere PVC borular aracılığıyla dağılan avantajlı bir mekanizmadır.

Geleneksel yöntemlerle yapılan süpürme işlemlerinde cihazların salgıladığı egzoz gazı temizlik yapılan odada sıkışarak astım ve nefes darlığı gibi sağlık sorunlarına yol açmakla beraber, ortamdaki mantar ve bakteriyel canlıların üremesine de zemin hazırlamaktadır. Birden fazla insanın gün boyu aynı ortamı paylaştığı binalarda içsel ve dışsal hijyen havalandırma ve nem alma yöntemleriyle sağlanmaya çalışsa da, yeterli hijyen sağlanamayabilmektedir.

Merkezi süpürge sistemlerinde kullanılan mekanizma oldukça basittir. Kiler, depo ya da balkon gibi bir mekana monte edilen merkezi toplama kutusu, bina içinde birbirinden bağımsız PVC boruların toplandığı merkez noktasıdır. Binanın her bir odasında yalnızca esnek bir hortum vasıtasıyla temizlik gerçekleştirilmektedir. Duvarların içine yerleştirilen PVC borular, yüksek toz emme sistemi sayesinde atıkların ve tozların merkezi toplama haznesinde birikmesini sağlayarak kişiler hem yer hem de zaman kazanmaktadır. Temizlik hortumları birer priz aracılığıyla tak-çalıştır şeklinde kolaylıkla kullanıma hazır olmaktadır.

Alensi Alternatif Enerji Sistemleri ısıtma, soğutma, iklimlendirme ve merkezi süpürge sistemlerinde sektöründe %100 müşteri memnuniyetini önceleyen bir hassasiyette hizmet vermektedir. Profesyonel hizmetlerimiz 1999 yılından bugüne kadarki sektörel deneyimlerimizin bir ürünüdür.

Hemen Teklif Al…

formu doldurun ve hemen iletişime geçelim size özel çözümler sunalım…

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Nasıl Çalışıyoruz!

Alensi Alternatif Enerji Sistemleri

1
2
3
4
5
6
7
2


ZİYARET EDELİM

3


İHTİYACI BELİRLEYELİM

4


PROJE OLUŞTURALIM

5


ANLAŞMA

6


UYGULAMA

7


PROJE TESLİM

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Mithatpaşa Cad. No:511/1 Güzelbahçe / İZMİR
  • +90 232 239 49 29
  • +90 530 225 13 46
  • alensi@alensi.com.tr

Tüm Hakları Saklıdır © ALENSİ Alternatif Enerji Sistemleri | Localveri Kurumsal Web Tasarım