Güneş Enerji Sistemleri

Alensi Alternatif Enerji Sistemleri

Yenilenebilir alternatif enerji sistemlerinde Güneş enerjisi sınırsız ve temiz bir kullanım sağlar. Güneşten gelen fotovoltaik ışınların panel süzgecinden geçirerek kullanılabilir elektrik enerjisine çevrilmesi işlemi, günümüzde apartmanlarda, villalarda, endüstriyel tesislerde, tarım sektöründe ve AVM’lerde olmak üzere birçok alanda kullanılabilen Güneş enerjisi, kolay kurulum ve yüksek tasarruf avantajına sahiptir.

Güneşten Dünyamıza yansıyan enerjinin bir kısmı Güneş’e geri dönerken büyük kısmı yüzeyde kalır. Güneş ışınları organik cisimler üzerinde tutunarak biyolojik gelişimlerini sağlarken, inorganik maddeler üzerinde de ısıtma ya da enerji dağılımını sağlar. Güneş pillerinin bir araya getirilmesiyle oluşturulan güneş panelleri fotonları toplamak suretiyle fotonlarda biriken enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürür.

Güneş enerjisi hem kişisel hem de endüstriyel alanda kullanımı en hızlı gelişen enerji biçimidir. Birkaç on yıl içinde özellikle endüstriyel enerji ihtiyacının %60’ının Güneş enerjisinden sağlanan elektrik ile sağlanacağı düşünülmektedir. Nitekim günümüzde telefon şarjı modülü şeklinde dahi üretilen güneş panelleri gittikçe niş alanlara hitap etmektedir.

Güneş panelleri ilk kurulum ve bakım-onarım maliyetleri itibariyle oldukça ekonomik ve pratik kompakt yapılardır. Kurulumu gerçekleştirildikten hemen sonra kullanıma hazır olan güneş panelleri Alensi Alternatif Enerji Sistemleri güvencesiyle profesyonel ekip ve saha personeli sayesinde müşterilerine uzun ömürlü ve garantili çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Hemen Teklif Al…

formu doldurun ve hemen iletişime geçelim size özel çözümler sunalım…

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Nasıl Çalışıyoruz!

Alensi Alternatif Enerji Sistemleri

1
2
3
4
5
6
7
2


ZİYARET EDELİM

3


İHTİYACI BELİRLEYELİM

4


PROJE OLUŞTURALIM

5


ANLAŞMA

6


UYGULAMA

7


PROJE TESLİM

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Mithatpaşa Cad. No:511/1 Güzelbahçe / İZMİR
  • +90 232 239 49 29
  • +90 530 225 13 46
  • alensi@alensi.com.tr

Tüm Hakları Saklıdır © ALENSİ Alternatif Enerji Sistemleri | Localveri Kurumsal Web Tasarım